Spotkania do Bierzmowania






Pierwszy rok przygotowania:

Klasy VI

SP 3 – ks. Tomasz Łuczkowski

            Kl. A                 1.10. – poniedziałek      godz. 16.30

            Kl. B                 8.10. – poniedziałek      godz. 16.30

            Kl. C               15.10. – poniedziałek      godz. 16.30

            Kl. D               22.10. – poniedziałek      godz. 16.30

SP 4 – p. Łukasz Wołczyk

            Kl. A                 3.10. – środa                    godz. 16.00

            Kl. B               10.10. – środa                   godz. 16.00

            Kl. C               17.10. – środa                   godz. 16.00

 

Drugi rok przygotowania

Klasy VII

SP 3 – ks. diakon Piotr Joszko

            Kl. A                 2.10. – wtorek                 godz. 17.00

            Kl. B                 9.10. – wtorek                 godz. 17.00

            Kl. C               16.10. – wtorek                godz. 17.00

SP 4 – p. Danuta Kędzior

            Kl. A                 2.10. – wtorek                 godz. 17.00

            Kl. B                 9.10. – wtorek                 godz. 17.00

Klasy VIII

SP 3 – p. Bogusław Gach

            Kl. A, B            4.10. – czwartek             godz. 17.00

SP 4 – p. Czesław Kałuża

            Kl. A                 1.10. – poniedziałek      godz. 16.30

            Kl. B                 8.10. – poniedziałek     godz. 16.30

            Kl. C               15.10. – poniedziałek      godz. 16.30

 

Trzeci rok przygotowania

PG 1 – ks. Szymon Cała

            Kl. A, C, D       4.10. – czwartek             godz. 16.00

            Kl. B, E            4.10. – czwartek             godz. 16.45

PG 2 – ks. Paweł Chyla

         Kl. A                 4.10. – czwartek             godz. 16.00

         Kl. B                 4.10. – czwartek             godz. 16.45

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Msze Święte niedzielne:
18.00 (sobota); 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 16.00; 18.00
Msze Święte w tygodniu:
6.30; 8.00; 18.00
 

Msze Święte w okresie wakacyjnym
 w niedzielę: 18.00 (sobota); 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 18.00
w tygodniu: 7.30; 18.00 
 

Spowiedź
* w tygodniu pół godziny przed Eucharystią
* w niedzielę w czasie Eucharystii

Pielgrzymki parafialne

Święta

Środa, XXXII Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

KONTAKT

Pl. Farny 2
48 – 200 Prudnik
Tel. 0 77 436 28 78

Konto naszej parafii:
06 1240 1688 1111 0000 2678 8764