Spotkania do Bierzmowania

Spotkania przygotowujące do Bierzmowania - 2016/2017

 

Klasy I

PG 1 – Ks. Szymon Cała    

             Kl. A/9/ + C/10/         07.11. – poniedziałek   godz. 16.00

             Kl. B/14/                    07.11. – poniedziałek   godz. 16.45

             Kl. D/9/ + E/5/           10.11. – czwartek         godz. 16.45

PG 2 – Ks. Paweł Chyla

             Kl. A/22/                   17.11. – czwartek       godz. 16.00

             Kl. B/18/                    17.11. – czwartek      godz. 16.45

 

Klasy II

PG nr 1 – Bogusław Gach – kontynuacja:

            Grupa 1                      6.10. – czwartek         godz. 16.00

            Grupa 2                      6.10. – czwartek         godz. 16.45

                                  

PG nr 2 – Ks. Mateusz Wieczorek – kontynuacja:

            Kl. A               29.09. – czwartek       godz. 16.00

            Kl. B               29.09. – czwartek       godz. 17.00               

                                  

Klasy III

 

PG nr 1:

 

Grupa 1         Wołczyk Łukasz       5.10. – środa  godz. 17.00

Grzegorz         Szczybło

Natalia            Iżyk

Patrycja           Żurakowska

Kamila            Puzio

Nikola             Sobolewska

Rafał               Zając

Michał             Berger

Krzysztof        Miałkas

Martyna          Obrzut

Kamila            Kostruch

Dawid             Kaczorowski

Anita               Krotewicz

Wiktoria          Zamorska

Natalia            Kociuga

 

Grupa 2         diakon  Joszko Piotr    4.10. - wtorek  godz. 17.00

Marta              Górniak

Agnieszka       Kędzior

Wiktoria          Horbacz

Jakub              Korniejczuk

Nikola             Mudry

Dominika        Zelasko

Karolina          Zelasko

Kasia               Kawecka

Marta              Kędzior

Katarzyna       Mięczakowska

Nikola             Hat

Aleksandra     Gaszyńska

Paulina            Nowakowska

Wiktor            Gawron

 

Grupa 3         Kałuża Czesław        6.10. czwartek           godz. 16.00

Kornelia          Wicher

Karolina          Trembecka

Gabriela          Głodowska

Patrycja           Zelasko

Roman            Kania

Weronika        Święcka

Aleksandra     Dudek

Justyna            Wierzbicka

Agata              Żeliszewska

Marta              Palarczyk

Ewelina           Początek

Justyna            Kopterska

Kamila            Kostruch

Anna               Kratewicz

 

PG nr 2:

Kl. A /19/        Ks. Wieczorek Mateusz         27.09. – wtorek godz. 17.00

Kl. B /13/        Kędzior Danuta                      6.10. – czwartek  godz. 18.00

Kl. C /17/        Zakowicz Anna                      4.10. – wtorek godz. 16.45

 

PG nr 3       diakon Joszko Piotr              w szkole

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Msze Święte niedzielne:
18.00 (sobota); 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 16.00; 18.00
Msze Święte w tygodniu:
6.30; 8.00; 18.00
 

Msze Święte w okresie wakacyjnym
 w niedzielę: 18.00 (sobota); 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 18.00
w tygodniu: 7.30; 18.00 
 

Spowiedź
* w tygodniu pół godziny przed Eucharystią
* w niedzielę w czasie Eucharystii

Pielgrzymki parafialne

Święta

Wtorek, XII Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

KONTAKT

Pl. Farny 2
48 – 200 Prudnik
Tel. 0 77 436 28 78

Konto naszej parafii:
06 1240 1688 1111 0000 2678 8764